11 فوریه 2020
فوریه 11, 2020

لیفت بازو

0 دیدگاه

لیفت بازو

جراحی لیفت بازو یا به اصطلاح پزشکی براکیوپلاستی از انواع جراحی های لیفت اندام می باشد که با هدف حذف پوست شل و آویزان زیرین بازو و فرم دهی آن انجام می پذیرد.

( فوق تخصص پلاستیک )

افرادی که دارای بازوهای بزرگ و شل با پوستی چروک و افتاده هستند و در واقع بافت نرم و پوست بازوی آن ها قوام خود را از دست داده است ، می توانند با کمک عمل جراحی براکیوپلاستی نسبت به لیفت و جمع کردن بازوهای خود اقدام نموده و مجدد زیبایی را به بازوهای خود بازگردانند.

شاید با ورزش کردن بتوان چربی ها را کاهش داد و بازوهایی با عضله های ورزیده و قوی ایجاد نمود اما مسلما برای صاف شدن و ازبین رفتن پوست های آویزان شده ای که قابلیت ارتجاعی و الاستیسیته خود را از دست داده است ، راهی به جز جراحی لیفت بازو وجود نخواهد داشت.

لیفت بازو
نتایج جراحی لیفت بازو

از مزایای لیفت بازو می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شکیل شدن فرم بازو
حذف پوست آویزان و شل شده زیر بازو
کاهش سایز دور بازو و ازبین رفتن چربی های اضافه
افزایش اعتماد به نفس در افراد به دنبال امکان پوشیدن لباس های مورد علاقه و با سایز مناسب

افراد مناسب برای عمل لیفت بازو

کسانی که به دلیل افزایش سن ، پوست بازوهایشان حالت ارتجاعی خود را از دست داده و جلوه ای شل ، چروک و آویزان پیدا کرده است.
اشخاصی که بافت زیر بازوهای آن ها به دلیل کاهش وزن بسیار زیاد ، دچار افتادگی شده است.
افرادی که به صورت ژنتیکی دارای بازوهای بزرگ هستند و این موضوع موجب نارضایتی آن ها به هنگام پوشیدن لباس های آستین کوتاه یا بدون آستین شده است.

روش انجام عمل جراحی لیفت بازو

عمل براکیوپلاستی اغلب از طریق بیهوشی عمومی انجام شده و طی این عمل بسته به منظور برداشتن بافت چربی و پوست اضافه ، برشی در زیر بازو و با امتداد محدود به زیربغل ایجاد می گردد. این برش در امتداد قسمت تحتانی یا داخلی بازو می باشد که از آرنج شروع شده و معمولا در زیر بغل خاتمه می یابد و گاهی بسته به میزان مورد نیاز تا کنار قفسه سینه امتداد می یابد. پس از آن فوق تخصص جراحی پلاستیک بافت های اضافه را بر حسب نیاز خارج نموده و پوست مازاد را برمی دارد و در نهایت محل برش را در لایه های مختلف ترمیم می کند. در پی این کار قطر بازوکاهش یافته و ظاهری شکیل تر و خوش فرم پیدا خواهد نمود.

روش های غیرتهاجمی همچون لیفت بازو با لیزر و رادیو فریکونسی یا کول اسکالپتینگ ، کاربرد بسیار محدودی دارد و ممکن است در موارد بسیار خفیف تاثیر گذار باشد.
هزینه لیفت بازو

هزینه لیفت بازو با توجه به میزان وسعت عمل متفاوت بوده و به منظور کسب اطلاع از قیمت آن باید حتما نزد پزشک معالج خود بروید و پس از ویزیت شدن نسبت به روش و هزینه عمل لیفت سینه مطلع گردید.
اشتراک گذاری این پست