به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هنرمندانی از کشورهای ایران، تونس، مصر، عربستان سعودی، عراق، مراکش و… در این جشنواره به اجرای آثار نمایشی خود برای مخاطب کودک و نوجوان می پردازند. از ایران گروه تئاتر سیمرغ با نمایش رویای پروانه ای به تهیه کنندگی محمد برومند در این جشنواره به صحنه می‌رود .

داستان نمایش قصه دختر نوجوان به نام «رها» است که برای شاد کردن مادرش تصمیم می‌گیرد زیباترین گل جهان را پیدا و به مادرش اهدا کند . او سفری را آغاز می‌کند و با موجودات جدیدی دوست و آشنا می‌شود. رها که دوست دارد همه شاد باشند و خوش بگذرانند به دوستان جدیدش کمک می‌کند تا زندگی بهتری را تجربه کنند . قورباغه، شتر، ناخدا و پروانه نیز به دختر کمک می‌کنند تا زیباترین گل جهان را پیدا و به مادرش اهدا کند .

رها عبدالله زاده بازیگر نمایش و دینا فهمیده، پریا حسینیان، باران رحیم زاده، جواد رحیم زاده

عروسک گردان‌های این نمایش هستند. طراح لباس و ساخت عروسک: مهناز آقایی، ساخت و انتخاب موسیقی : مهدی کیانمنش ، اپراتور نور وصدا : ملیحه فرید ، منشی و مدیر صحنه : نغمه نیکرو می باشند . اشکان شوریده ، رادمهرحیدری فرد و پریا حسینیان موسیقی نمایش را بصورت زنده اجرا می کنند . مدیر تولید : اکرم شایان فر، مدیر روابط بین الملل کمپانی سیمرغ ،ایلیا برومند است و سعید بابایی، طراح پوستر وبروشور است.

گروه سیمرغ بیش از این با نمایش های: کاکلی و آخرین برگ در این جشنواره حضور داشته است .

نمایش رویای پروانه ای کار گروه تئاتر سیمرغ به کارگردانی: جواد رحیم زاده و تهیه کنندگی محمد برومند در این جشنواره دو اجرا در شهرهای نابل و تونس خواهد داشت.

۵۷۵۷

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *