چندروزی است که موزیک ویدئو جدید ساسان حیدری معروف به «ساسی مانکن»، به دلیل داشتن محتوای ۱۸+ و هدف‌گیری کودکان و نوجوانان، مورد انتقاد بخش زیادی از مردم و رسانه‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

یکی از سؤالاتی که مخاطبان در فضای مجازی از این خواننده مبتذل پرسیده‌اند؛ این است: «آیا به پسر خودت اجازه می‌دهی این آهنگ‌ها را گوش کند؟» بیتا همسر ساسی در ویدئویی در واکنش به این سؤال کاربران گفته : «بله من اجازه می‌دهم که دایان این نوع موزیک‌ها را گوش کند. آدم باید بتواند ذهنش را باز و درک کند که این آهنگ‌ها فقط جنبه فان دارد و نباید سخت بگیریم. در آهنگ‌های خارجی، بدتر از اینها گفته می‌شود. مگر مردم ایران آهنگ‌های خارجی گوش نمی‌دهند؟»

این پاسخ، واکنش‌های تند کاربران را درپی داشت و بسیاری در بخش نظرات به این موضوع نقد کردند.
واکنش همسر ساسی مانکن به انتقادها درباره موزیک ۱۸+ همسرش!

یکی از کاربران در واکنش به صحبت‌های «بیتا» نوشت: «دیگه بچه ساسی، پروفسور سمیعی نمیشه که… یکی میشه مثل خود ساسی.»

کاربر دیگری عنوان کرد: «ما چقدر بدبخت شدیم که این خانم بیاد صحبت کنه و بگه که این آهنگ فانه… خیلی الکی و بیخود حرف زدی.»

حتی برخی‌ها به این مقایسه بیتا که گفته بود: «در آهنگ‌های خارجی بدتر از این‌ها گفته می‌شود، مگر ایرانی‌ها موزیک خارجی گوش نمی‌دهند!؟» اعتراض کرده و گفته‌اند: «کار اشتباه، اشتباه است… اینکه در خارج هم کسانی این کار رو می‌کنن که باعث نمیشه کار اشتباه درست باشد… اگر در خارج هم این کار رو می‌کنن خب اشتباه است… عقل باید درست و غلط رو تعیین بکنه نه خارج…کودک و نوجوان چه تشخیصی داره که بگه این فانه…»

۲۲۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *